- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Mașini de curățat cu presiune înaltă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Mașini de curățat cu presiune înaltă
Specificații: Motorul și pompa din material dur, cu o durată de viață îndelungată; Furtunul să poată fi înfășurat comod pe Mașina de spălat sub presiune; Mâner din material dur pentru transportare și strâns din nou pentru depozitare; Tipul de curent V/Hz – 230/50; Presiune bar/Mpa – max 145/max 14,5; Debit transportat l/h – max 500; Temperatura de admisie 0C – max 40; Putere kw – max 2,2; Greutate kg – max 12; Dotare: Filtru pentru apă; Pistol de presiune ridicată; Lancer cu jet Vario; Lancer cu jet Rotativ; Furtun de presiune – L 10 m; Furtun de aspirare pentru detergent; Duză spumantă Vol. Min. – 0,5 l.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 03:00:00 Până la 30.09.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
27.08.2021 12:55
Răspuns la clarificare: Cantitatea respectivă va fi livrată la comandă pe parcursul trimestrului patru al anului 2021
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA23.08.2021 10:45:01 - 27.08.2021 13:00:00
27.08.2021 13:00:00 - 01.09.2021 10:00:00