- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
закупка продуктов питания
закупка продуктов питания
закупка продуктов питания
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul-internat sportiv regional mun. Comrat
Codul fiscal/IDNO
1018601000135
Adresa
3805,
МОЛДОВА,
мун.Комрат,
АТО Гагаузия,
ул. Ленина 40
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.08.2021 12:40:58
Ultima modificare
21.08.2021 12:55:10
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Мясо говядины
Мясо говядины
Statut
Activ
Valoarea estimată
115000 MDL
ID
d1db6b18-a51c-4892-bef8-6e7b8a25d3c9
Pas minim
1150
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 12:44:47 Până la 31.12.2021 13:44:47
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 14:00:00
Denumirea lotului : молочные продукты
молочные продукты
Statut
Activ
Valoarea estimată
82000 MDL
ID
6c85381a-ea03-4ea1-940b-c5242c06b777
Pas minim
820
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 12:47:26 Până la 31.12.2021 13:47:26
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 14:18:30
Denumirea lotului : различные продукты питания
различные продукты питания
Statut
Activ
Valoarea estimată
265000 MDL
ID
b9e37855-41fe-4917-a857-9cdee8c85c8e
Pas minim
2650
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 12:49:21 Până la 31.12.2021 13:49:21
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 14:37:00
Denumirea lotului : овощи и фрукты
овощи и фрукты
Statut
Activ
Valoarea estimată
82000 MDL
ID
a3da4075-6fb0-43b0-820c-4c30fae4cfeb
Pas minim
820
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 12:51:12 Până la 31.12.2021 13:51:12
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 14:55:30
Denumirea lotului : хлебобулочные изделия
хлебобулочные изделия
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
72000 MDL
ID
2c5a4026-7729-41c1-a727-508638bbf925
Pas minim
720
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 12:52:56 Până la 31.12.2021 13:52:56
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 15:14:00
Denumirea lotului : рыба замороженная
рыба замороженная
Statut
Activ
Valoarea estimată
34000 MDL
ID
7a5790d8-fb9c-4a3e-a20f-7ee86f78f53e
Pas minim
340
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 12:54:08 Până la 31.12.2021 13:54:08
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 15:32:30
Documentele procedurii de achiziție
объявление -прод.питания 4 кв. 2021.pdf
объявление -прод.питания
Invitaţie de participare
21.08.2021 12:55:10
стандартная документация 1 кв. 2021 (pdf.io).semnat.pdf
стандартная документация
Documentaţie de atribuire
21.08.2021 12:55:10
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : рыба замороженная
34000 MDL
Denumirea lotului : различные продукты питания
265000 MDL
Denumirea lotului : Мясо говядины
115000 MDL
Denumirea lotului : овощи и фрукты
82000 MDL
Denumirea lotului : молочные продукты
82000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
650,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.08.2021 12:55:10 - 26.08.2021 13:00:00
21.08.2021 12:55:10 - 26.08.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.08.2021 13:00:00 - 01.09.2021 09:00:00
26.08.2021 13:00:00 - 01.09.2021 09:00:00