- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Utilaj de marcare de tip lazer
Utilaj de marcare de tip lazer
Utilaj de marcare de tip lazer
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Camera de Stat pentru Supravegherea Marcarii
Codul fiscal/IDNO
1004600008917
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tanase 7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.08.2021 11:19:11
Ultima modificare
10.09.2021 13:00:00
MTender ID
Cod CPV
42600000-2
-
Maşini-unelte
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Utilaj de marcare de tip lazer
Utilaj de marcare de tip lazer
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
800000 MDL
ID
b3957f92-f6b9-4558-81fa-f67a167561ce
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare semnat.pdf
-Anunț de participare privind achiziționarea Utilajului de marcare de tip lazer
Documentaţie de atribuire
21.08.2021 11:50:34
documentatia standard semnat.pdf
-Documentația standard privind achiziționarea Utilajului de marcare de tip lazer
Documentaţie de atribuire
21.08.2021 11:50:34
duae semnat.pdf
-DUAE privind achiziționarea Utilajului de marcare de tip lazer
Documentaţie de atribuire
21.08.2021 11:50:34
anunt de participare .semnat.pdf
-Anunț de participare privind achiziționarea Utilajului de marcare de tip lazer
Documentaţie de atribuire
24.08.2021 15:15:27
documentatia standard .semnat.pdf
-Documentația standard privind achiziționarea Utilajului de marcare de tip lazer
Documentaţie de atribuire
24.08.2021 15:15:27
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
800,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.08.2021 11:50:34 - 02.09.2021 13:00:00
21.08.2021 11:50:34 - 02.09.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.09.2021 13:00:00 - 10.09.2021 13:00:00
02.09.2021 13:00:00 - 10.09.2021 13:00:00