- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea unui Tractorului cu echipament atașat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Tractor
Tractor
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 13.09.2021 10:54:44 Până la 31.12.2021 11:54:44
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Remorcă basculantă agricolă cu oblon
Remorcă basculantă agricolă cu oblon
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 13.09.2021 11:06:58 Până la 31.12.2021 12:06:58
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Lama de zăpadă K04
Lama de zăpadă K04
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 13.09.2021 11:08:10 Până la 31.12.2021 12:08:10
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Maşină de udat pe baza remorcii ASV-4 (cu capacitatea de 4 t)
Maşină de udat pe baza remorcii ASV-4 (cu capacitatea de 4 t)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 13.09.2021 11:09:16 Până la 31.12.2021 12:09:16
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 14:55:30
Denumirea lotului : Încărcător frontal
Încărcător frontal
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 13.09.2021 11:10:14 Până la 31.12.2021 12:10:14
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 15:14:00
Documentele procedurii de achiziție
-duae tractodr darcauti 2021
Documentaţie de atribuire
21.08.2021 11:12:24
-anunt tractor darcauti 2021
Documentaţie de atribuire
21.08.2021 11:12:24
-anunt tractor darcauti 2021
Documentaţie de atribuire
21.08.2021 11:12:24
-anunt tractor darcauti 2021
Documentaţie de atribuire
21.08.2021 11:12:24
-anunt tractor darcauti 2021
Documentaţie de atribuire
21.08.2021 11:12:24
-anunt tractor darcauti 2021
Documentaţie de atribuire
21.08.2021 11:12:24
-anunt tractor darcauti 2021
Documentaţie de atribuire
21.08.2021 11:12:24
24.08.2021 09:05
Răspuns la clarificare: Conform specificatiei din anunt Conditii specifice> Compatibile cu tractorul propus. Completari> obloane suplimentare de metal Numarul de axe> 2 capacitatea mesei incarcaturii transportate 5000 kg volum> min 10.0 m3 Dimensiunile de gabarit> min 5600x2300x2400 Modul de incarcare> 3 parti Greutate> min 1700 kg Garda de sol> min 350 mm Anvelope> 10/75-15.3 Garantie> min 12 luni Modelul articolului 2 PTS-S Rusia
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA21.08.2021 11:12:24 - 26.08.2021 11:00:00
26.08.2021 11:00:00 - 01.09.2021 13:00:00