- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Капитальный ремонт спортивного зала Гимназии им.Д.Таносогло, с.Кириет-Лунга, АТО Гагаузия
Капитальный ремонт спортивного зала Гимназии им.Д.Таносогло, с.Кириет-Лунга, АТО Гагаузия
Капитальный ремонт спортивного зала Гимназии им.Д.Таносогло, с.Кириет-Лунга, АТО Гагаузия
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul teoretic D.Tanasoglo s.Chiriet-Lunga
Codul fiscal/IDNO
1011601000561
Adresa
6117,
МОЛДОВА,
с.Кириет-Лунга,
АТО Гагаузия,
str. Gagarina 8
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Molodica Valentina
Telefonul de contact
029152005
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.08.2021 16:07:00
Ultima modificare
24.08.2021 17:06:46
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Капитальный ремонт спортивного зала Гимназии им.Д.Таносогло, с.Кириет-Лунга, АТО Гагаузия
Капитальный ремонт спортивного зала Гимназии им.Д.Таносогло, с.Кириет-Лунга, АТО Гагаузия
Documentele procedurii de achiziție
стандартная документация (2021).docx
Стандартная документация в соответствии с Приказом Министерства финансов №69 от 07.05.2021 г. (формы)
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 16:51:59
техническое задание.semnat.pdf
Техническое задание к закупке
Specificații tehnice
20.08.2021 16:51:59
в п. 52, 53, 54, 55, нормы не включают ресурсы (кабель, розетки, выключатели, светильники)
26.08.2021 15:56
Răspuns la clarificare: Офертан стоимость ресурсов добавляет в цену самостоятельно: п.52 - провод ПВС 3*2,5мм2 - 85мп п. 53 - выключатель -8шт п. 54 - розетки – 13 шт п. 55 – светильники – 24шт
Denumirea lotului : Капитальный ремонт спортивного зала Гимназии им.Д.Таносогло, с.Кириет-Лунга, АТО Гагаузия
515833 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
515,833.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.08.2021 16:51:59 - 26.08.2021 17:00:00
20.08.2021 16:51:59 - 26.08.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.08.2021 17:00:00 - 06.09.2021 10:00:00
26.08.2021 17:00:00 - 06.09.2021 10:00:00