- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM
AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM(constructiia trotuarelor in satul Viisoara)
AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM(constructiia trotuarelor in satul Viisoara)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Viisoara
Codul fiscal/IDNO
1007601002669
Adresa
MD-4933,
MOLDOVA,
s.Viişoara (r-l Glodeni),
Glodeni,
s.Viisoara
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.08.2021 14:43:12
Ultima modificare
23.08.2021 15:40:34
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM
AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM
Documentele procedurii de achiziție
Indicați parametri tehnice a pavajului
23.08.2021 15:49
Răspuns la clarificare: Drum pietonal cu lungimea de 1340m, latimea 1m,cu borduri si pavaj de beton,tevi pentru scurgerea apelor.
Indicați:
Grosimea pavajului
Forma geometrica
Culoarea
Vibropresat sau vibroturnat?
24.08.2021 11:54
Răspuns la clarificare: pavaj 200x100x40(forma dreptunghiulara),culoare sura,vibropresat
poz.3
simbol TsC54A
Simbol dat prevede strat din nisip doar devizierul schimba manual pentru stratul din piatra sparta
Sau este o eroare si simbol trebuie sa fie TsC54B care si prevede stratul din piatra sparta
Clarificați Vă rog
25.08.2021 10:25
Răspuns la clarificare: corect este TsC54B,eroare de tipar
Denumirea lotului : AMENAJAREA TERITORIULUI ADIACENT STRAZII CENTRALE DIN S. VIISOARA,RL GLODENI,RM
1044000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,044,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.08.2021 15:39:36 - 26.08.2021 15:30:00
20.08.2021 15:39:36 - 26.08.2021 15:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.08.2021 15:30:00 - 03.09.2021 11:00:00
26.08.2021 15:30:00 - 03.09.2021 11:00:00