- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din sat. Mîndrești, raionul Telenești
Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din sat. Mîndrești, raionul Telenești
Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din sat. Mîndrești, raionul Telenești
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Mindresti
Codul fiscal/IDNO
1007601006302
Adresa
5825,
MOLDOVA,
s.Mîndreşti,
Teleneşti,
s Mindresti r Telenesti
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.08.2021 14:06:25
Ultima modificare
01.09.2021 08:00:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din sat. Mîndrești, raionul Telenești
Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din sat. Mîndrești, raionul Telenești
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
736579 MDL
ID
95f43cd3-3198-484d-8a29-a19ed158aaff
Pas minim
7365.79
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
736,579.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.08.2021 14:20:59 - 25.08.2021 08:00:00
20.08.2021 14:20:59 - 25.08.2021 08:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.08.2021 08:00:00 - 01.09.2021 08:00:00
25.08.2021 08:00:00 - 01.09.2021 08:00:00