- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de constructie a unui sector de drum si rigolei pentru evacuarea apelor pluviale (I etapa) in s. Mingir, rn. Hincesti
Lucrari de constructie a unui sector de drum si rigolei pentru evacuarea apelor pluviale (I etapa) in s. Mingir, rn. Hincesti
Lucrari de constructie a unui sector de drum si rigolei pentru evacuarea apelor pluviale (I etapa) in s. Mingir, rn. Hincesti
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Mingir
Codul fiscal/IDNO
1007601005693
Adresa
5345,
MOLDOVA,
s.Mingir,
Hînceşti,
pr Mingir
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.08.2021 14:02:56
Ultima modificare
02.09.2021 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de constructie a unui sector de drum si rigolei pentru evacuarea apelor pluviale (I etapa) in s. Mingir, rn. Hincesti
Lucrari de constructie a unui sector de drum si rigolei pentru evacuarea apelor pluviale (I etapa) in s. Mingir, rn. Hincesti
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
314630 MDL
ID
745cfe71-b247-4851-ae97-e8a52a25ff2a
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare, drum, rigolă (1) (3) (1).signed.pdf
4 file
Invitaţie de participare
20.08.2021 14:12:23
caiet de sarcini f1drum mingir si canal etapa 1 (1).pdf
3 file
Specificații tehnice
20.08.2021 14:12:23
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
314,630.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.08.2021 14:12:23 - 25.08.2021 10:00:00
20.08.2021 14:12:23 - 25.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.08.2021 10:00:00 - 02.09.2021 10:00:00
25.08.2021 10:00:00 - 02.09.2021 10:00:00