- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
autoturism
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : автомашина
ABS (anti-lock Braking System)+(AFU)asistenta la franare urgenta Aer condiționat Airbag-uri frontale și laterale (cap și torace)pentru șofer și pasager fața+airbagurilaterale de tipcortina pentru passageri spate; asistenta la parcarea cu spatele; bancheta spate rabatabila și fracționabila 1/3 și 2/3; bare de protecție vopsite integral in culoarea caroseriei; computer de bord; direcție asistata electric; ESP (sistem de stabilitate electronica a autovehiculului)+HSA (sistem de asistențala pornire in rampa); Faruride zi cu LED; faruri electrice fața; geamuri electrice spate; inchidere cenralizatacu telecomandă pe cheie; jante de otel; luneta incalzita cu ștergator; radio, Bluetooth; Proiectare de ceata; Regulator și limitator de viteza; Retrovizoare exterioare cu reglaj electric și degivrante; Scaun șofer cu reglaj pe inalțime cu cotiera; Sistem de franare de urgența automat; Sistem de monitorizare a presiunii in pneuri; Tapiterie de scaune de material textil; Volan imbrăcat in piele; Volan reglabil pe inalțime și adancime. Număr de locuri - maxim 5. Carbunat- benzină. Capacitatea motor - pînă la 1000 cm3. Putere maximă: kW (CP)-85-90. Cuplu maxim (Nm)- 150-160. Cutie de viteze - manual, minim 6+1 trepte. Ciclu urban/ extra urban/ complet - 5-6,5 L/100 km. Sarcina utilă (kg) - 450-500. Lungime - 3900-4100 mm. Latime totală cu retrovizoare - 2000-2010 mm. Garda de sol - minim 200 mm. Volum portbagaj - 300-350 l. Rezervor carbunat - minim 50 l. Culoare- alb.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 13:27:25 Până la 29.12.2021 14:27:25
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
23.08.2021 09:05
Răspuns la clarificare: Вы можете подать любую заявку, но все условия и характеристики автомашины необходимые нашему учреждению прописаны в приложенных документах.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA20.08.2021 13:28:06 - 25.08.2021 14:00:26
25.08.2021 14:00:26 - 30.08.2021 14:00:00