- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de renovare a Casei de cultura, com. Vadeni, r-nul Soroca
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de renovare a Casei de cultura, com. Vadeni, r-nul Soroca
Lucrări de renovare a Casei de cultura, com. Vadeni, r-nul Soroca
Documentele procedurii de achiziție
-anunt de participare Casa de cultura Vadeni
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 12:33:17
-anunt de participare Casa de Cultura Vadeni
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 12:33:17
-doc standart casa de cultura vadeni 2021
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 12:33:17
-duae vadeni casa de cultura 2021
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 12:33:17
-caiet de sarcini vadeni 2021
Documentaţie de atribuire
25.08.2021 10:12:09
25.08.2021 09:23
Răspuns la clarificare: Poziţia 33 va fi scoasă din caietul de sarcini. Ne cerem scuze, mulţumim.
25.08.2021 09:27
Răspuns la clarificare: Informaţia privind mărimile la construcţii o pute-ţi afla la tel.069461945, care la dorinţă poate fi transmisă prin poşta electronică.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA20.08.2021 12:33:17 - 27.08.2021 10:12:09
27.08.2021 10:12:09 - 03.09.2021 10:12:09