- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Masă din inox alimentar
Masă din inox alimentar - 34 bucăți a) Grosimea foii blatului, minim de 1 mm, cu 3 bare de rigiditate; b) Dimensiunea – comform modelului expus în anexă; c) Raft inferior de tip grilă, Ø min 10 mm, distanța dintre ele, maxim 10 cm; d) Picioare ajustabile la înălțime, min – 50 mm, confecționate carcasa din ţeava pătrată, cu diametrul de 40x40x3mm. Locul livrării: Chișinău, str. Petricani, 88
Masă din inox alimentar - 34 bucăți a) Grosimea foii blatului, minim de 1 mm, cu 3 bare de rigiditate; b) Dimensiunea – comform modelului expus în anexă; c) Raft inferior de tip grilă, Ø min 10 mm, distanța dintre ele, maxim 10 cm; d) Picioare ajustabile la înălțime, min – 50 mm, confecționate carcasa din ţeava pătrată, cu diametrul de 40x40x3mm. Locul livrării: Chișinău, str. Petricani, 88
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Administrația Națională a Penitenciarelor
Codul fiscal/IDNO
1006601001012
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Nicolae Titulescu 35
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.08.2021 10:35:35
Ultima modificare
20.08.2021 10:38:08
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Masă din inox alimentar
a) Grosimea foii blatului, minim de 1 mm, cu 3 bare de rigiditate; b) Dimensiunea – comform modelului expus în anexă; c) Raft inferior de tip grilă, Ø min 10 mm, distanța dintre ele, maxim 10 cm; d) Picioare ajustabile la înălțime, min – 50 mm, confecționate carcasa din ţeava pătrată, cu diametrul de 40x40x3mm. Locul livrării: Chișinău, str. Petricani, 88
Statut
Activ
Valoarea estimată
108333.33 MDL
ID
55a2db7f-1d3c-4d42-ad5f-936d283e34d4
Pas minim
1083.33
Termen de valabilitate al contractului
De la 28.08.2021 10:37:43 Până la 31.12.2021 11:37:43
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini mese de inox.pdf
Caiet de sarcini (format Pdf)
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 10:38:08
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Masă din inox alimentar
108333.33 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
108,333.33
MDL
Perioada clarificărilor:
20.08.2021 10:38:08 - 23.08.2021 10:00:00
20.08.2021 10:38:08 - 23.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.08.2021 10:00:00 - 26.08.2021 10:00:00
23.08.2021 10:00:00 - 26.08.2021 10:00:00