- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
articolelor parafarmaceutice. (repetat )
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : 1. Ace Chirurgicale 2B1-0,8x32
1. Ace Chirurgicale 2B1-0,8x32
Denumirea lotului : 2. Ace Chirurgicale 2B1-0,9x40
2. Ace Chirurgicale 2B1-0,9x40
Denumirea lotului : 3. Ace Chirurgicale 3A1-0,6x20
3. Ace Chirurgicale 3A1-0,6x20
Denumirea lotului : 4. Ace Chirurgicale 3A1-1,0x45
4. Ace Chirurgicale 3A1-1,0x45
Denumirea lotului : 5. Ace Chirurgicale 3B1-1,1ч50
5. Ace Chirurgicale 3B1-1,1ч50
Denumirea lotului : 6. Ace Chirurgicale 3B2-0,6x30
6. Ace Chirurgicale 3B2-0,6x30
Denumirea lotului : 7. Ace Chirurgicale 4A1-0,8x65
7. Ace Chirurgicale 4A1-0,8x65
Denumirea lotului : 8. Ace Chirurgicale 4A1-1,0x45
8. Ace Chirurgicale 4A1-1,0x45
Denumirea lotului : 9. Ace Chirurgicale 4A1-1,2x35
9. Ace Chirurgicale 4A1-1,2x35
Denumirea lotului : 10. Ace Chirurgicale 4A1-1,2x60
10. Ace Chirurgicale 4A1-1,2x60
Denumirea lotului : 11. Ace Chirurgicale 4A1-1,4x75
11. Ace Chirurgicale 4A1-1,4x75
Denumirea lotului : 12. Ace Chirurgicale 5A1-1,2x36
12. Ace Chirurgicale 5A1-1,2x36
Denumirea lotului : 13. Ace Chirurgicale 5A1-1,4x60
13. Ace Chirurgicale 5A1-1,4x60
Denumirea lotului : 14. Baterii pentru laringoscop
14. Baterii pentru laringoscop
Denumirea lotului : 15. Becuri pentru laringoscop
15. Becuri pentru laringoscop
Denumirea lotului : 16. Cateter urinar masculit extern
16. Cateter urinar masculit extern
Denumirea lotului : 17. Cateter p/u vena ombilicală poliuretan 4 Fr 40 cm , Balton
17. Cateter p/u vena ombilicală poliuretan 4 Fr 40 cm , Balton
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : 18. Cateter p/u vena ombilicală poliuretan 6 Fr 40 cm, Balton
18. Cateter p/u vena ombilicală poliuretan 6 Fr 40 cm, Balton
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : 19. Cateter p/u vena ombilicală poliuretan 8 Fr 40 cm, Balton
19. Cateter p/u vena ombilicală poliuretan 8 Fr 40 cm, Balton
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : 20. Catgut necromat 150 cm, N3 metric steril
20. Catgut necromat 150 cm, N3 metric steril
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : 21. Catgut necromat 150 cm, N4 metric steril
21. Catgut necromat 150 cm, N4 metric steril
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : 22. Cleme endoscopice medium large din Titan
22. Cleme endoscopice medium large din Titan
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : 23. Fixator masca facială pentru ventilație noninvaziva
23. Fixator masca facială pentru ventilație noninvaziva
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : 24. Masca facială pentru ventilație noninvazivă
24. Masca facială pentru ventilație noninvazivă
Denumirea lotului : 25. Mat. de sut.sint.multifil.atraum.nerezorb. (poliamid), ac rotund 22-25 mm, ½ din cerc,4/0, lungimea 75 cm
25. Mat. de sut.sint.multifil.atraum.nerezorb. (poliamid), ac rotund 22-25 mm, ½ din cerc,4/0, lungimea 75 cm
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : 26. Mat. de sut.sint.multifil.atraum.rapid absorbabil, ac taietor 18-19 mm, 3/8 din cerc, 4/0, lungimea 75 cm
26. Mat. de sut.sint.multifil.atraum.rapid absorbabil, ac taietor 18-19 mm, 3/8 din cerc, 4/0, lungimea 75 cm
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : 27. Pansament hidrocoloidal
27. Pansament hidrocoloidal
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : 28. Para, A-3 (27 ml)
28. Para, A-3 (27 ml)
Denumirea lotului : 29. Polyglatin, Nr 1/0 75 cm 1 ac rotund ½ curb 20-30
29. Polyglatin, Nr 1/0 75 cm 1 ac rotund ½ curb 20-30
Denumirea lotului : 30. Set senzor arterial
30. Set senzor arterial
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : 31. Tub Maunt, connect. Stand 15 mm si 22 mm
31. Tub Maunt, connect. Stand 15 mm si 22 mm
Denumirea lotului : 32. Tub traheostomic cu manșetă
32. Tub traheostomic cu manșetă
Denumirea lotului : 33. Tuburi gofrate pentru aparate VAP
33. Tuburi gofrate pentru aparate VAP
Denumirea lotului : 34. Tuburi gofrate pentru aparate VAP Avea p/u nou născuți
34. Tuburi gofrate pentru aparate VAP Avea p/u nou născuți
Denumirea lotului : 35. Circuit respirator pentru nou - născut de unică utilizare cu camera de umidificare integrată, compatibilă cu umidificatorul MR 850, cu element încălzitor inspir+capcana de apa expir, compatibil cu ventilator Avea
35. Circuit respirator pentru nou - născut de unică utilizare cu camera de umidificare integrată, compatibilă cu umidificatorul MR 850, cu element încălzitor inspir+capcana de apa expir, compatibil cu ventilator Avea
Denumirea lotului : 36. Circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare cu element încălzitor inspir+capcana de apa expir+ furtun suplimentar, compatibil cu umidificatorul MR850 cu VAP E5 Mindray
36. Circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare cu element încălzitor inspir+capcana de apa expir+ furtun suplimentar, compatibil cu umidificatorul MR850 cu VAP E5 Mindray
Denumirea lotului : 37. Circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare cu element încălzitor inspir+ restrictor inspir SLE +capcana de apa expir+linie de monitorizare presiune+ furtun suplimentar, compatibil cu umidificatorul MR850, compatibil cu VAP SLE6000
37. Circuit respirator pentru nou-născuți de unica utilizare cu element încălzitor inspir+ restrictor inspir SLE +capcana de apa expir+linie de monitorizare presiune+ furtun suplimentar, compatibil cu umidificatorul MR850, compatibil cu VAP SLE6000
Denumirea lotului : 38. Circuit resuscitare T-Piece nou-născut de unica utilizare cu supapă PEEP pentru reglarea presiunii+furtun suplimentar compatibil cu umidificator MR810, compatibil cu masa de resuscitare Panda Warmer.
38. Circuit resuscitare T-Piece nou-născut de unica utilizare cu supapă PEEP pentru reglarea presiunii+furtun suplimentar compatibil cu umidificator MR810, compatibil cu masa de resuscitare Panda Warmer.
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : 39. Filtru antibacterial pentru circuit de ventilare nou-născut
39. Filtru antibacterial pentru circuit de ventilare nou-născut
Denumirea lotului : 40. Vicril 0,1 un.90 cm-antibacterial
40. Vicril 0,1 un.90 cm-antibacterial
Denumirea lotului : 41. Hydrogenii peroxidum ,kg 33%
41. Hydrogenii peroxidum ,kg 33%
Documentele procedurii de achiziție
-documentatia_standard_bunuri
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 09:44:48
-documentatia_standard_bunuri
Documentaţie de atribuire
03.09.2021 16:09:00
26.08.2021 11:04
Răspuns la clarificare: in documentatie o sa exclud dar in programa nu pot sa sterg nimic
03.09.2021 09:21
Răspuns la clarificare: daca nu o aveti in stoc o sa punem alt termen la incheirea contractului
03.09.2021 09:20
Răspuns la clarificare: ok
26.08.2021 11:04
Răspuns la clarificare: tub Maunt
03.09.2021 09:20
Răspuns la clarificare: cu ac 35-45
03.09.2021 14:30
Răspuns la clarificare: ne scuzati aceasta pozitie cred ca o so anulam din licitatie nu mai avem nevoie
03.09.2021 16:10
Răspuns la clarificare: cerc (oval)
03.09.2021 16:10
Răspuns la clarificare: de 30 ml ne cerem scuze pe vitor vom sti ca este A1
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA20.08.2021 09:44:48 - 05.09.2021 16:09:00
05.09.2021 16:09:00 - 10.09.2021 16:09:00