- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu
Lucrări de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu
Lucrări de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Codul fiscal/IDNO
1006601004242
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.08.2021 21:53:07
Ultima modificare
19.08.2021 21:56:57
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu
Conform caietului de sarcini atașat
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare lucrari de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu.docx
-
Invitaţie de participare
19.08.2021 21:56:57
duae_ lucrari de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu.doc
-
Criterii de calificare și de selecție
19.08.2021 21:56:57
propunerea financiara (oferta)_ lucrari de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu.docx
-
Documentaţie de atribuire
19.08.2021 21:56:57
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de instalare a sistemului de semnalizare antiincendiu
250000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
250,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.08.2021 21:56:57 - 24.08.2021 14:00:00
19.08.2021 21:56:57 - 24.08.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24.08.2021 14:00:00 - 03.09.2021 14:00:00
24.08.2021 14:00:00 - 03.09.2021 14:00:00