- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Bunuri materiale pentru formarea pachetului social cu ocazia Zilei Mondiale a Donatorului de Sânge 2022
Bunuri materiale pentru formarea pachetului social cu ocazia Zilei Mondiale a Donatorului de Sânge 2022
Bunuri materiale pentru formarea pachetului social cu ocazia Zilei Mondiale a Donatorului de Sânge 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Codul fiscal/IDNO
1006601004242
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.08.2021 21:31:11
Ultima modificare
20.08.2021 14:22:55
MTender ID
Cod CPV
19200000-8
-
Materiale textile şi articole conexe
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Torbiță cu imprimare logo
Torbiță cu imprimare logo
Statut
Activ
Valoarea estimată
41666.67 MDL
ID
659ee78f-78f0-4a10-9f64-73936cb483b7
Pas minim
416.67
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 18:00:00 Până la 01.11.2021 22:35:42
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Cană cu capac
Cană cu capac
Statut
Activ
Valoarea estimată
50000 MDL
ID
96aa37b1-8885-4a55-bc62-90f150468dbc
Pas minim
500
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 18:00:00 Până la 01.11.2021 22:36:34
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:18:30
Denumirea lotului : Medalii
Medalii
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
11666.67 MDL
ID
158394d6-c6ee-453a-aec8-018e1209c794
Pas minim
116.67
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 18:00:00 Până la 01.11.2021 22:39:53
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:37:00
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare_bunuri materiale pentru formarea pachetului social.doc
-
Invitaţie de participare
19.08.2021 21:40:30
1. Укажите, пожалуйста, материал торбы
2. Нанесение логотипа сколько цветов?
3. Перепроверьте, пожалуйста, стоимость или тираж торб, 8леев за шт это нереальная цена.
4. Из какого материала чашки? Будет ли нанесение логотипа?
24.08.2021 10:57
Răspuns la clarificare: 1) Torbița trebuie să fie din material nețesut, textură nețesută. 2) Logotipul ar putea fi din culoare roșie dacă torbița este de culoare albă și viceversa. 3) Pentru torbițe din material nețesut prețul este unul real. 4) Cănile ar putea fi din sticlă, inox, etc cu pereți dubli. 5) Da, trebuie aplicat logotipul pe cană.
Denumirea lotului : Torbiță cu imprimare logo
41666.67 MDL
Denumirea lotului : Cană cu capac
50000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
103,333.34
MDL
Perioada clarificărilor:
19.08.2021 21:40:30 - 25.08.2021 10:57:01
19.08.2021 21:40:30 - 25.08.2021 10:57:01
Perioada de depunere a ofertelor:
25.08.2021 10:57:01 - 29.08.2021 10:57:01
25.08.2021 10:57:01 - 29.08.2021 10:57:01