- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de termoizolare a fațadei grădiniței de copii din s.Costuleni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de termoizolare a fațadei grădiniței de copii din s.Costuleni
Lucrări de termoizolare a fațadei grădiniței de copii din s.Costuleni
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 03.09.2021 16:35:18 Până la 31.12.2021 17:35:18
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Declaratie privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
19.08.2021 16:36:54
23.08.2021 08:58
Răspuns la clarificare: Autoritatea contractanta nu solicită garantie pentru ofertă.
23.08.2021 15:38
Răspuns la clarificare: În urma studierii pieții, Glafuri din aluminiu de 370mm și 390mm, pot fi procurate de la operatorii economici specializați.
23.08.2021 15:38
Răspuns la clarificare: Buna ziua. Cheltuieli pentru instalarea schelelor conform normativelor tehnice, sunt incluse în chltuelile de regie.
24.08.2021 08:39
Răspuns la clarificare: În competenta, autorității contractante nu intră de a vă oferi astfel de informații. pentru mai multe detalii apelați 078382061!
24.08.2021 08:51
Răspuns la clarificare: Multumim pentru informatile oferite, dacă aveți întrebări referitor la procedura de achiziție publică apelați nr. de telefon 078382061
24.08.2021 08:52
Răspuns la clarificare: Buna ziua. Cheltuieli pentru instalarea schelelor conform normativelor tehnice, sunt incluse în chltuelile de regie, dacă aveți întrebări referitor la procedura de achiziție publică apelați nr. de telefon 078382061
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA19.08.2021 16:36:54 - 24.08.2021 10:00:00
24.08.2021 10:00:00 - 01.09.2021 10:00:00