- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de amenajare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de amenajare a teritoriului pieței (inclusiv materiale) din str. Cărbunarilor, 9, mun.Chișinău
Lucrări de amenajare
Statut
Valoarea estimată
ID
Documentele procedurii de achiziție
23.08.2021 08:24
Răspuns la clarificare: Bună ziua. În anunțul de participare este indicat faptul că la adjudecarea contractului, operatorul economic cîștigător ve prezenta garanția de bună execuție în valoare de 5%.
23.08.2021 11:17
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Propuneți marca betonului pentru tipul de fundație indicat în caietul de sarcini
02.09.2021 11:42
Răspuns la clarificare: Bună ziua Luînd în considerație faptul că procedura respectivă a fost publicată repetat urmare a deciziei de anulare a grupului de lucru, aceasta a fost inițiată în baza actelor de procedură întocmite anterior. Astfel solicităm rspectuos să depuneți oferta Dvs, autoritatea contractantă urmînd să includă în Anunț datele suplimentare.
02.09.2021 11:05
Răspuns la clarificare: Bună ziua. În Anunțul de participare sunt incluse date ale Întreprinderii necesare pentru identificarea acesteia. Suplimentar vă expediem informația, după cum urmează: - BC”MOLDINDCONBANK”S.A., sucursala Centru - cod bancar:MOLDMD2x309 - cod IBAN: MD32ML000000022512091783 - Cod TVA: 0200080
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA19.08.2021 16:06:27 - 04.09.2021 13:52:44
04.09.2021 13:52:44 - 26.09.2021 13:52:44