- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
lucrări de termoizolare a fațadei la grădinița nr. 14 ”Spicușor”
lucrări de termoizolare a fațadei la grădinița nr. 14 ”Spicușor”
lucrări de termoizolare a fațadei la grădinița nr. 14 ”Spicușor”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria municipiului Cahul
Codul fiscal/IDNO
1007601008340
Adresa
3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
or. Cahul str. P. Independenței nr. 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.08.2021 12:13:52
Ultima modificare
17.09.2021 12:49:06
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : lucrări de termoizolare a fațadei la grădinița nr. 14 ”Spicușor”
lucrări de termoizolare a fațadei la grădinița nr. 14 ”Spicușor”
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
1830108 MDL
ID
ea81b746-b5ff-4559-9124-680f125d274f
Documentele procedurii de achiziție
anexa nr. 1.doc
anexa nr. 1 ”Lista beneficiarilor efectivi”
Documentaţie de atribuire
19.08.2021 12:18:51
documentația standard_lucrari (2).semnat.pdf
documentația standard lucrări
Documentaţie de atribuire
19.08.2021 12:18:51
volume de lucrări fațada.semnat.pdf
volume de lucrări fatada
Documentaţie de atribuire
19.08.2021 12:18:51
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,830,108.00
MDL
Perioada clarificărilor:
19.08.2021 12:18:51 - 29.08.2021 11:00:00
19.08.2021 12:18:51 - 29.08.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.08.2021 11:00:00 - 09.09.2021 11:00:00
29.08.2021 11:00:00 - 09.09.2021 11:00:00