- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Codul fiscal/IDNO
1007601010493
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Gheorghe Chetrușca
Telefonul de contact
022242501
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
18.08.2021 16:23:40
Ultima modificare
13.09.2021 09:20:03
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Piese și accesorii pentru utilajele de salubrizare
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
1247369 MDL
ID
c0ecada0-2c3e-47e4-a601-62481fd0ce50
Documentele procedurii de achiziție
documentația standard_.signed.pdf
Documentatie de atribuire
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 16:28:32
anunț de participare_mod.signed.pdf
Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 08:42:58
documentația standard_mod.signed.pdf
Documentatie de atribuire
Documentaţie de atribuire
20.08.2021 08:42:58
pozitia nr 6 - set pistoni - (doar pistoanele sau set motor (piston + camasa + segmenti),
nr 7 - injector mtz ( форсунка - ?, - 40 buc- ? sau duze injector - ?),
nr 36 - sterter (ce motor are - marca motorului),
nr 45 - anvelopa 9.5x16 - marimea este corecta?,
nr 46 - 225/70 r16c - vara sau iarna?,
nr 47 - 215/75 r17.5 - punte fata, spate, univerzala sau remorca?,
++++
acumulatoare vechi la schimb o sa aveti (HOTĂRÎRE Nr. 586 din 31-07-2020)
01.09.2021 09:20
Răspuns la clarificare: Nr. 6-komplect (piston, inele, cămașă) Nr 7-duze(распылитель) Nr36 gaz 3307 Nr 47 universale Sunt și la schimb Nr 45.marimea e corecta
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
1,247,369.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.08.2021 16:28:32 - 03.09.2021 09:20:03
18.08.2021 16:28:32 - 03.09.2021 09:20:03
Perioada de depunere a ofertelor:
03.09.2021 09:20:03 - 13.09.2021 09:20:03
03.09.2021 09:20:03 - 13.09.2021 09:20:03