- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Sistem de stingere a incendiilor
Sistem de stingere a incendiilor
Sistem de stingere a incendiilor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Tehnologia Informaţiei şi Securitate Cibernetică
Codul fiscal/IDNO
1003600096694
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Piaţa Marii Adunări Naţionale 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.08.2021 15:54:34
Ultima modificare
25.08.2021 11:52:39
MTender ID
Cod CPV
35100000-5
-
Echipament de urgenţă şi de siguranţă
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul nr. 1: Sistem de stingere a incendiilor; CPV: 35111500-0
Lotul nr. 1: Sistem de stingere a incendiilor; CPV: 35111500-0
Documentele procedurii de achiziție
Bună ziua, putem să includem în ofertă utilaj și materiale echivalente producătorului indicat în proiect, dacă funcționalitatea sistemului și parametrii tehnici nu sunt modificați?
01.09.2021 10:25
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Oferta operatorului economic trebuie să corespundă proiectului de execuție.
Denumirea lotului : Lotul nr. 1: Sistem de stingere a incendiilor; CPV: 35111500-0
600000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
600,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.08.2021 16:42:30 - 01.09.2021 11:00:00
18.08.2021 16:42:30 - 01.09.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.09.2021 11:00:00 - 07.09.2021 11:00:00
01.09.2021 11:00:00 - 07.09.2021 11:00:00