- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație a acoperișului la două blocuri amplasate pe str. Sarmizegetusa 51.
Lucrări de reparație a acoperișului la două blocuri amplasate pe str. Sarmizegetusa 51.
Lucrări de reparație a acoperișului la două blocuri amplasate pe str. Sarmizegetusa 51.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. "Parcul urban de autobuze"
Codul fiscal/IDNO
1004600054327
Adresa
MD-2032,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.08.2021 15:36:37
Ultima modificare
15.09.2021 16:34:01
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a acoperișului la două blocuri amplasate pe str. Sarmizegetusa 51.
Lucrări de reparație a acoperișului la două blocuri amplasate pe str. Sarmizegetusa 51.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
621000 MDL
ID
de8b3e7b-14d5-4d51-8dba-88714603e532
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini bloc admin.pdf
Caiet de sarcini Nr.1 ( bloc admin)
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 15:59:48
caiet de sarcini nr.2.pdf
Caiet de sarcini Nr.2 ( bloc de prod)
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 15:59:48
declaratiebeneficiarul efectiv.doc
Declarație privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 15:59:48
ds_lucrari.docx
Documentația standard pentru realizarea achiziţiilor publice de lucrări
Documentaţie de atribuire
23.08.2021 11:56:32
Buna ziua! A fost aprobata noua Documentatie standard pentru realizarea achizitiilor publice de lucrari, prin ordinul nr 69 din 07 mai 2021 al Ministrului Finantelor in vigoare din 18.06.2021, unde formularele sunt putin modificate, nu mai sunt formularele vechi.
23.08.2021 11:52
Răspuns la clarificare: Buna ziua, se aplica Documentatia standard în vigoare aprobata prin ordinul nr. nr.69. din 07 mai 2021 MF
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
621,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.08.2021 15:59:48 - 28.08.2021 08:00:00
18.08.2021 15:59:48 - 28.08.2021 08:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.08.2021 08:00:00 - 13.09.2021 08:00:00
28.08.2021 08:00:00 - 13.09.2021 08:00:00