- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Obiective de semafoare LED de transport, pietonale, Сontrolеr de trafic rutier cu 32/24 de canale de alimentare, Modem GSM-GPRS, Indicatoare LED pentru treceri pietonale, necesare pentru funcționarea a Sistemului de Automatizat de Dirijare a Circulației Rutiere.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Semafor de transport, pietonal, Controler, Modem
Semafor de transport, pietonal, Controler, Modem
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 14:24:19 Până la 31.12.2021 15:24:19
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Indicator LED pentru treceri pietonale, cu corp de iluminat LED incorporabil
Indicator LED pentru treceri pietonale, cu corp de iluminat LED incorporabil
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 14:28:26 Până la 31.12.2021 15:28:26
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare semafoare, controler, modem, indicator 2021.semnat.pdf
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 14:29:26
documentatia standard semafoare controler modem indicator 2021.doc
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 14:29:26
20.08.2021 10:50
Răspuns la clarificare: Scopul achiziției este încheiere a actului juridic de vânzare-cumpărare cu obiect privind transferul dreptului de proprietate asupra bunurilor solicitate. Reieșînd din această autoritatea a elaborat și a publicat documentația de atribuire. Vă propunem să luați în considerare condițiile specificate.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA18.08.2021 14:29:26 - 01.09.2021 11:00:00
01.09.2021 11:00:00 - 07.09.2021 11:00:00