- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Diverse produse alimentare
Produsele alimentare să coincidă în conformitate cu specificația tehnică și standardele de referință indicate în Anunțul de Participare
Produsele alimentare să coincidă în conformitate cu specificația tehnică și standardele de referință indicate în Anunțul de Participare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BAZA PĂSTRARE TEHNICĂ ARMAMENT ŞI PATRIMONIU MILTAR
Codul fiscal/IDNO
1008601001474
Adresa
MD5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
Strada Mihai Viteazu 34a
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Visnevschi Alexandru
Telefonul de contact
079706196
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
18.08.2021 13:54:20
Ultima modificare
21.08.2021 14:30:00
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Diverse produse alimentare
Produsele alimentare să coincidă în conformitate cu specificația tehnică și standardele de referință indicate în Anunțul de Participare
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
29000 MDL
ID
8b20262f-675a-4e17-ac83-b3f4c6eaccc0
Pas minim
290
Termen de valabilitate al contractului
De la 23.08.2021 08:00:00 Până la 01.09.2021 14:11:59
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
29,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.08.2021 14:12:06 - 19.08.2021 14:30:00
18.08.2021 14:12:06 - 19.08.2021 14:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
19.08.2021 14:30:00 - 21.08.2021 14:30:00
19.08.2021 14:30:00 - 21.08.2021 14:30:00