- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lămpi bactericide pentru anul 2021
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lampa bactericid 30W tip T8
Lampa bactericid 30W tip T8, pentru sterilizarea aerul din incapere si suprafete, lampa bactericida soclu G13, lungime 900 ± 10mm. Unda spectrală, nm 254, ± 1. Durata de viata tub ≥ 9000 ore. Destinat utilizarii in spitale.
Denumirea lotului : Lampa mobilă
Lampa mobilă, pentru sterilizarea aerul din incapere si suprafete. Suportul dotat cu min.3 roți. Cu min. 2 roti cu frînă. Mîner pentru transportare - da. Numar de tuburi - 3 tuburi ≥ 30W fiecare tub, ≥ 30 m². Durata de viata tub ≥ 9000 ore. Unda spectrală, nm 254, ± 1. Destinat utilizarii in spitale. Unghiul de iradiere 360 grade. Alimentare 220V, 50Hz.
Denumirea lotului : Dispozitiv de perete cu doua tuburi bactericide 30W tip T8
Corp cu reflector prevazut pentru doua tuburi bactericide 30W tip T8. Lungime tubului 900 ± 10mm. Corpul fabricat din metal/alumin/otel vopsit sau anodizat cu posibilitatea de fizare pe perete sau tavan. Reflector din tablă oglindată. Lampa bactericid 30W tip T8, pentru sterilizarea aerul din incapere si suprafete, lampa bactericida soclu G13, lungime 900 ± 10mm. Unda spectrală, nm 254, ± 1. Durata de viata tub ≥ 9000 ore. Destinat utilizarii in spitale. Starter 80W, 220V
Documentele procedurii de achiziție
23.08.2021 14:17
Răspuns la clarificare: Inclusiv cu Starter.
23.08.2021 14:15
Răspuns la clarificare: Obligatoriu se va prezenta.
24.08.2021 09:22
Răspuns la clarificare: Ofertantul va specifica sistemul de pornire.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA18.08.2021 14:01:23 - 24.08.2021 14:17:56
24.08.2021 14:17:56 - 02.09.2021 14:17:56