- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Materiale necesare pentru deservirea Sistemului de Dirijare al Traficului Rutier (obiective de semafoare)
Materiale necesare pentru deservirea Sistemului de Dirijare al Traficului Rutier (obiective de semafoare)
Materiale necesare pentru deservirea Sistemului de Dirijare al Traficului Rutier (obiective de semafoare)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IM REI ,,LUMTEH,,
Codul fiscal/IDNO
1003600127505
Adresa
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Serghei Lazo, 48A
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Plemeannic Anatolii
Telefonul de contact
069777321
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
18.08.2021 13:47:22
Ultima modificare
18.08.2021 13:57:44
MTender ID
Cod CPV
31200000-8
-
Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Automat, Sina, Limitator, Panou, Tros
Automat, Sina, Limitator, Panou, Tros
Statut
Activ
Valoarea estimată
27600 MDL
ID
f2a50501-2beb-47a1-a9b5-6fbd9b911be6
Pas minim
552
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.08.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.08.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Rele, Bloc conector pentru releu etc.
Rele, Bloc conector pentru releu etc.
Statut
Activ
Valoarea estimată
33400 MDL
ID
b388ed56-9262-4be2-8aee-0c0d1b73c3a6
Pas minim
668
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.08.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.08.2021 15:18:30
Denumirea lotului : Cutii metalice IP 54
Cutii metalice IP 54
Statut
Activ
Valoarea estimată
51000 MDL
ID
2e2e82fa-2f74-443e-9447-0135cf407640
Pas minim
1020
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.08.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.08.2021 15:37:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de partiicipare materiale semafoare.semnat.pdf
anunt de partiicipare materiale semafoare.semnat.pdf
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 13:57:44
formulare f.4.1., f.4.2. materiale pentru deservirea semafoarelor 2021.docx
formulare f.4.1., f.4.2. materiale pentru deservirea semafoarelor 2021.docx
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 13:57:44
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Automat, Sina, Limitator, Panou, Tros
27600 MDL
Denumirea lotului : Rele, Bloc conector pentru releu etc.
33400 MDL
Denumirea lotului : Cutii metalice IP 54
51000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
112,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.08.2021 13:57:44 - 20.08.2021 15:00:00
18.08.2021 13:57:44 - 20.08.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.08.2021 15:00:00 - 25.08.2021 00:00:00
20.08.2021 15:00:00 - 25.08.2021 00:00:00