- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Consumabile pentru Imprimante MFP
Consumabile pentru Imprimante MFP
Consumabile pentru Imprimante MFP
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția Generală Arhitectură, Urbanism și Relații Funciare
Codul fiscal/IDNO
1007601010323
Adresa
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 83
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.08.2021 12:12:16
Ultima modificare
18.08.2021 12:29:26
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Consumabile pentru Imprimante MFP
Consumabile pentru Imprimante MFP
Statut
Activ
Valoarea estimată
50000 MDL
ID
3027275e-c2e7-4fcb-8b8d-1c3fbe0ec1ed
Pas minim
500
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 12:15:54 Până la 31.12.2021 13:15:54
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Consumabile pentru Imprimante MFP
50000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.08.2021 12:29:26 - 20.08.2021 12:00:00
18.08.2021 12:29:26 - 20.08.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.08.2021 12:00:00 - 23.08.2021 12:00:00
20.08.2021 12:00:00 - 23.08.2021 12:00:00