- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
„Achiziţionarea imunoglobulinei antirabice și vaccinului antirabic pentru anul 2022
„Achiziţionarea imunoglobulinei antirabice și vaccinului antirabic pentru anul 2022
„Achiziţionarea imunoglobulinei antirabice și vaccinului antirabic pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Codul fiscal/IDNO
1016601000212
Adresa
MD-2009,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.08.2021 11:46:47
Ultima modificare
10.09.2021 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Vaccin antirabic 2.5UI/doză (1.0ml) + Immunoglobulinum antirabicum nu mai puțin de 150UI/ml
Vaccin antirabic 2.5UI/doză (1.0ml) + Immunoglobulinum antirabicum nu mai puțin de 150UI/ml
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
1230000 MDL
ID
21fd5db2-c7d4-4343-9fbe-2375bf55710d
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
1,230,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.08.2021 15:13:05 - 28.08.2021 10:00:00
18.08.2021 15:13:05 - 28.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.08.2021 10:00:00 - 10.09.2021 10:00:00
28.08.2021 10:00:00 - 10.09.2021 10:00:00