- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : LOT 1 Ulei M10G
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 11:33:13 Până la 31.12.2021 12:33:13
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 11:00:00
Denumirea lotului : LOT 2 Ulei motor M-8
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 11:34:57 Până la 31.12.2021 12:34:57
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 11:18:30
Denumirea lotului : LOT 3 Ulei 5W30
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 11:38:40 Până la 31.12.2021 12:38:40
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 11:37:00
Denumirea lotului : LOT 4 Ulei 5W40
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 11:41:47 Până la 31.12.2021 12:41:47
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 11:55:30
Denumirea lotului : LOT 5 TAP15
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 11:55:23 Până la 31.12.2021 12:55:23
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 12:14:00
Denumirea lotului : LOT 6 Ulei industrial i40
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 11:44:12 Până la 31.12.2021 12:44:12
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 12:32:30
Denumirea lotului : LOT 7 Ulei motor 10W40
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 11:45:54 Până la 31.12.2021 12:45:54
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 12:51:00
Denumirea lotului : LOT 8 Ulei motor 15W40
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 11:47:37 Până la 31.12.2021 12:47:37
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 13:09:30
Denumirea lotului : LOT 9 Ulei motor 15W40 (KAMAZ EURO 2)
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 11:48:35 Până la 31.12.2021 12:48:35
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 13:28:00
Denumirea lotului : LOT 10 Ulei transmisional TAD17
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 11:50:02 Până la 31.12.2021 12:50:02
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 13:46:30
Denumirea lotului : LOT 11 Unsoare Euro Open Gear Spray
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 11:51:24 Până la 31.12.2021 12:51:24
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 14:05:00
Denumirea lotului : LOT 12 Unsoare Litol-24
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 11:53:38 Până la 31.12.2021 12:53:38
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 14:23:30
Denumirea lotului : LOT 13 Unsoare Rheinol KP2N-30
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.08.2021 11:54:39 Până la 31.12.2021 12:54:39
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 24.08.2021 14:42:00
Documentele procedurii de achiziție
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 11:55:29
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 11:55:29
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 11:55:29
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 11:55:29
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 11:55:29
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 11:55:29
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 11:55:29
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 11:55:29
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 11:55:29
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 11:55:29
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 11:55:29
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 11:55:29
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 11:55:29
Furnizorul va livra marfa în termen de 10 zile la adresa solicitată de S.A. „Apă-Canal Chişinău”, la adresa: mun. Chişinău, str. Varniţa 28
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 11:55:29
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA18.08.2021 11:55:29 - 19.08.2021 13:00:00
19.08.2021 13:00:00 - 23.08.2021 13:00:00