- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Test Achiziție mobilier
Test Achiziție mobilier
Test Achiziție mobilier
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. CENTRUL DE TEHNOLOGII INFORMATIONALE IN FINANTE
Codul fiscal/IDNO
1005600036924
Adresa
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tanase nr.7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.08.2021 08:49:19
Ultima modificare
02.09.2021 08:53:00
MTender ID
Cod CPV
39134000-0
-
Mobilier pentru computer
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Masă birou
Masă birou MDF
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
50000 MDL
ID
c969a8bf-fb1f-420d-8173-87f9445c3e17
Documentele procedurii de achiziție
Bună ziua. Este o procedură de test?
18.08.2021 10:56
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Da este o procedură de test.
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
50,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.08.2021 08:55:47 - 30.08.2021 08:53:00
18.08.2021 08:55:47 - 30.08.2021 08:53:00
Perioada de depunere a ofertelor:
30.08.2021 08:53:00 - 02.09.2021 08:53:00
30.08.2021 08:53:00 - 02.09.2021 08:53:00