- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de Promovare si comunicare WOM în rețele retail din Romania
Servicii de Promovare si comunicare WOM în rețele retail din Romania
Servicii de Promovare si comunicare WOM în rețele retail din Romania
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Oficiul National al Viei si Vinului
Codul fiscal/IDNO
1013620012945
Adresa
MD-2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei, 126
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Prozorovschi Adrian
Telefonul de contact
078800641
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
18.08.2021 00:25:08
Ultima modificare
18.08.2021 15:30:24
MTender ID
Cod CPV
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de Promovare si comunicare WOM în rețele retail din Romania.
Servicii de promovare și comunicare Wine of Moldova, în 2 rețele retail din Romania.
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare 2.docx
anunt de participare 2.docx
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 15:30:24
documentatia standard ro.docx
documentatia standard ro.docx
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 15:30:24
formularul ofertei f 3.1 ro.docx
formularul ofertei f 3.1 ro.docx
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 15:30:24
rechizite bancare bank detalies.docx
rechizite bancare bank detalies.docx
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 15:30:24
specificatia de pret f4.2 ro.docx
specificatia de pret f4.2 ro.docx
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 15:30:24
specificatia tehnica f 4.1 ro.docx
specificatia tehnica f 4.1 ro.docx
Documentaţie de atribuire
18.08.2021 15:30:24
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de Promovare si comunicare WOM în rețele retail din Romania.
1906000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,906,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
18.08.2021 15:30:24 - 01.09.2021 11:30:00
18.08.2021 15:30:24 - 01.09.2021 11:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.09.2021 11:30:00 - 09.09.2021 10:30:00
01.09.2021 11:30:00 - 09.09.2021 10:30:00