- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație de redeschidere a Grădiniței nr. 18 din str. I. Creangă 4/2, instituție din subordinea DETS sect. Buiucani
Lucrări de reparație de redeschidere a Grădiniței nr. 18 din str. I. Creangă 4/2, instituție din subordinea DETS sect. Buiucani
Lucrări de reparație de redeschidere a Grădiniței nr. 18 din str. I. Creangă 4/2, instituție din subordinea DETS sect. Buiucani
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DETS Buiucani
Codul fiscal/IDNO
1007601009967
Adresa
2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Ion Creangă 4/2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.08.2021 23:07:56
Ultima modificare
17.08.2021 23:12:57
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : lista cantităților de lucrări prevăzut în caietele de sarcini
lista cantităților de lucrări prevăzut în caietele de sarcini
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare iet nr. 18.docx
Anunț de participare
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 23:12:57
documentația standard lucrari.doc
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 23:12:57
lista cantităților de lucrări prevăzut în caietele de sarcini.docx
Lista cantităților de lucrări prevăzut în caietele de sarcini
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 23:12:57
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : lista cantităților de lucrări prevăzut în caietele de sarcini
6611376 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
6,611,376.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.08.2021 23:12:57 - 30.08.2021 11:30:00
17.08.2021 23:12:57 - 30.08.2021 11:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
30.08.2021 11:30:00 - 07.09.2021 13:00:00
30.08.2021 11:30:00 - 07.09.2021 13:00:00