- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Televizor
Televizor- 50” LED
Televizor- 50” LED
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. CENTRUL DE TEHNOLOGII INFORMATIONALE IN FINANTE
Codul fiscal/IDNO
1005600036924
Adresa
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tanase nr.7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.08.2021 13:55:07
Ultima modificare
01.09.2021 15:28:39
MTender ID
Cod CPV
32324000-0
-
Televizoare
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Televizor
conform datelor din Anunț
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
12000 MDL
ID
934686af-9af8-4e93-a8a2-3e9a6400a4d6
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
12,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.08.2021 14:10:08 - 20.08.2021 13:59:00
17.08.2021 14:10:08 - 20.08.2021 13:59:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.08.2021 13:59:00 - 22.08.2021 14:04:00
20.08.2021 13:59:00 - 22.08.2021 14:04:00