- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparaţie curentă
Lucrări de reparaţie curentă
Lucrări de reparaţie curentă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Naţional Anticorupţie
Codul fiscal/IDNO
1006601000222
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare, 198
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.08.2021 10:35:42
Ultima modificare
20.08.2021 09:51:12
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparaţie curentă
Lucrări de reparaţie curentă (conform, caietului de sarcini)
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
790000 MDL
ID
aded16d2-99c7-49c0-96e9-98acc16e2471
Pas minim
2370
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.09.2021 15:46:44 Până la 31.12.2021 16:46:44
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunţ de participare lucrări 2021.signed.pdf
Anunţ de participare
Invitaţie de participare
17.08.2021 15:47:18
caiet de sarcini reparatia 2021.signed.pdf
Caiet de sarcini
Specificații tehnice
17.08.2021 15:47:18
doc standard lucrări 2021.signed.pdf
Documentaţia standard
Clarificări pentru participanți
17.08.2021 15:47:18
duae lucrări de reparaţie 2021.signed.pdf
DUAE
Criterii de calificare și de selecție
17.08.2021 15:47:18
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
790,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
17.08.2021 15:47:18 - 23.08.2021 10:00:00
17.08.2021 15:47:18 - 23.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.08.2021 10:00:00 - 02.09.2021 10:00:00
23.08.2021 10:00:00 - 02.09.2021 10:00:00