- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Tehnica de Calcul
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Laptop
Laptop
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.08.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.08.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Scaner Pro
Scaner Pro
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.08.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.08.2021 15:18:30
Denumirea lotului : Dok Station
Dok Station
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.08.2021 08:00:00 Până la 30.11.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.08.2021 15:37:00
Documentele procedurii de achiziție
DOCUMENTAŢIA STANDARD pentru realizarea achiziţiilor publice de bunuri
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 10:34:23
Formularul standard al Documentului Unic de Achiziții European
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 10:34:23
Specificații tehnice
Specificații tehnice
17.08.2021 10:34:23
Specificații tehnice
Specificații tehnice
17.08.2021 10:34:23
Specificații tehnice
Specificații tehnice
17.08.2021 10:34:23
17.08.2021 12:04
Răspuns la clarificare: Bună ziua, Urmare a solicitării, vă comunicăm că solicitarea dvs. se regăsește în Invitația de participare, pct. 10. Astfel, în cadrul acesteia se menționează despre admiterea;numai ofertele ofertanților înregistrați ca producători de deșeuri electrice și electrocasnice, în conformitate cu prevederile Hotărârii Guvernului nr. 212/2018 privind gestionarea Echipamentelor Electrice si Electronice (EEE); Suplimentar, în scopul minimizării activităților birocratice, ofertanții nu vor prezenta documente confirmative, însă Agenția își rezervă dreptul de a verifica ofertantul cu referire la informațiile reflectate în cadrul Sistemului informaţional automatizat; Managementul deşeurilor;, care dealtfel este publică: https://siamd.gov.md/portal/deee.html.
22.08.2021 22:14
Răspuns la clarificare: MAX. 60 ZILE DIN MOMENTUL SEMNARII CONTRACTULUI
22.08.2021 22:17
Răspuns la clarificare: Da este necesar să fie compatibile, sunt acceptate și dockstation-urile universale.
22.08.2021 22:23
Răspuns la clarificare: Este necesitate de 4 porturi USB pe DockStation. ”Hub USB încorporat pentru conectarea a 4 dispozitive USB precum mouse, tastatură, stick de memorie, printer”, Mulțumesc.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA17.08.2021 10:34:23 - 23.08.2021 00:00:00
23.08.2021 00:00:00 - 26.08.2021 00:00:00