- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea repetată a serviciilor de instruire pentru beneficiarii Programului Gestiunea Eficientă a Afacerii (GEA)
Servicii de instruire pentru beneficiarii Programului GEA Modulul 10.1: Identificarea partenerilor online Modulul 10.2: Siguranța Online a Companiei și Protecția datelor cu caracter personal.
Servicii de instruire pentru beneficiarii Programului GEA Modulul 10.1: Identificarea partenerilor online Modulul 10.2: Siguranța Online a Companiei și Protecția datelor cu caracter personal.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Organizația pentru Dezvoltarea Secorului IMM
Codul fiscal/IDNO
1007600042792
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.08.2021 09:44:17
Ultima modificare
17.08.2021 10:07:09
MTender ID
Cod CPV
80510000-2
-
Servicii de formare specializată
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lot 10 Digitalizare (Avansați)
Servicii de instruire pentru beneficiarii Programului GEA Modulul 10.1: Identificarea partenerilor online Modulul 10.2: Siguranța Online a Companiei și Protecția datelor cu caracter personal.
Statut
Activ
Valoarea estimată
22333.34 MDL
ID
8362aa4e-3d94-4e5c-ba12-98d76d15a171
Pas minim
223.33
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
1. caiet de sarcini instruiri gea 2021.signed.pdf
Caietul de sarcini
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 10:07:09
anuntul repetat de participare_gea2021.signed.signed.signed.pdf
Anunțul de participare
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 10:07:09
documentatia_standard_copgea.docx
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 10:07:09
f3.11_declarația _privind_dotările_specifice.docx
Formularul F 3.11
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 10:07:09
f3.12_declarația_privind_personalul_de_specialitate.docx
Formularul F 3.12
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 10:07:09
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lot 10 Digitalizare (Avansați)
22333.34 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
22,333.34
MDL
Perioada clarificărilor:
17.08.2021 10:07:09 - 27.08.2021 09:00:00
17.08.2021 10:07:09 - 27.08.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.08.2021 09:00:00 - 01.09.2021 08:30:00
27.08.2021 09:00:00 - 01.09.2021 08:30:00