- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești
Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești
Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Sarata Galbena
Codul fiscal/IDNO
1007601005969
Adresa
3446,
MOLDOVA,
s.Sărata-Galbenă,
Hînceşti,
s. Sarata Galbena
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.08.2021 08:47:31
Ultima modificare
10.09.2021 10:14:49
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești
Constructia drumului din s. Sărata Galbena, r-nul Hîncești
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
593848.52 MDL
ID
5cdc8761-d8c4-43d7-88c0-298ab2485c5f
Documentele procedurii de achiziție
documentatia standart lucrari.docx
documentatia standart lucrari.
Documentaţie de atribuire
17.08.2021 09:31:52
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
593,848.52
MDL
Perioada clarificărilor:
17.08.2021 09:31:52 - 23.08.2021 08:30:00
17.08.2021 09:31:52 - 23.08.2021 08:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.08.2021 08:30:00 - 02.09.2021 08:30:00
23.08.2021 08:30:00 - 02.09.2021 08:30:00