- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Autovehicule
Autovehicule
Autovehicule
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul de Sănătate Ciorescu
Codul fiscal/IDNO
1003600153371
Adresa
MD-2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
mun. Chişinău, Ciorescu, str. Alexandru cel Bun, 11
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Dementiev Natalia
Telefonul de contact
+37322458029
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.08.2021 16:24:59
Ultima modificare
18.08.2021 16:13:43
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Automobil de serviciu
Automobil de serviciu pentru deplasare in teritoriu.
Statut
Activ
Valoarea estimată
210000 MDL
ID
24528ec8-432c-4a2d-8e79-87fb44ff9505
Pas minim
2100
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 03:00:00 Până la 31.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Documentatia standard pentru realizarea achizitiilor
Documentatie standard pentru realizarea achizitiilor
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
16.08.2021 18:04:00
Documentatia standard
Documentatia standard
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
18.08.2021 16:13:43
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Automobil de serviciu
210000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
210,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.08.2021 18:04:00 - 21.08.2021 11:00:00
16.08.2021 18:04:00 - 21.08.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
21.08.2021 11:00:00 - 25.08.2021 10:00:00
21.08.2021 11:00:00 - 25.08.2021 10:00:00