- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparare a drumurilor publice locale (selectiv)
Lucrări de reparare a drumurilor publice locale (selectiv)
Lucrări de reparare a drumurilor publice locale (selectiv)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul raional Sângerei
Codul fiscal/IDNO
1007601009369
Adresa
MD-6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
Str.Independentei 111
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.08.2021 16:22:31
Ultima modificare
20.08.2021 09:08:06
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a unui tronson a drumului L282 R6 – Vrănești – Iezărenii Vechi
Lucrări de reparație a unui tronson a drumului L282 R6 – Vrănești – Iezărenii Vechi
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini nou l282-1.semnat.pdf
Caiet de sarcini Lista cantităților de lucrări (Formularul 1)
Specificații tehnice
16.08.2021 16:26:45
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a unui tronson a drumului L282 R6 – Vrănești – Iezărenii Vechi
664113 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
664,113.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.08.2021 16:26:45 - 22.08.2021 09:08:06
16.08.2021 16:26:45 - 22.08.2021 09:08:06
Perioada de depunere a ofertelor:
22.08.2021 09:08:06 - 02.09.2021 09:08:17
22.08.2021 09:08:06 - 02.09.2021 09:08:17