- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de reparare a ferestrelor din aluminiu
Servicii de reparare a ferestrelor din aluminiu
Servicii de reparare a ferestrelor din aluminiu
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Secretariatul Parlamentului Republicii Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006601003762
Adresa
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.08.2021 14:49:19
Ultima modificare
20.08.2021 22:00:01
MTender ID
Cod CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de reparare a ferestrelor din aluminiu
Servicii de reparare a ferestrelor din aluminiu
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
50500 MDL
ID
c9c2c575-d56f-4c99-9c25-668aa7339092
Pas minim
505
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.09.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 19:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
50,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.08.2021 14:52:50 - 18.08.2021 15:00:00
16.08.2021 14:52:50 - 18.08.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.08.2021 15:00:00 - 20.08.2021 22:00:00
18.08.2021 15:00:00 - 20.08.2021 22:00:00