- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
MTA
MTA
MTA
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. CENTRUL DE TEHNOLOGII INFORMATIONALE IN FINANTE
Codul fiscal/IDNO
1005600036924
Adresa
2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tanase nr.7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.08.2021 14:23:28
Ultima modificare
26.08.2021 14:31:00
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : MTA
MTA
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
308000 MDL
ID
fb4f559b-2cf7-46f7-8477-4247fac6421d
Pas minim
1
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 00:00:00 Până la 31.10.2021 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Anunț de participare autoturism.docx
Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
16.08.2021 14:46:35
Este o procedura de TEST?
16.08.2021 14:50
Răspuns la clarificare: Buna ziua. Da, este o procedura de Testare a platformei
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
308,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.08.2021 14:46:35 - 23.08.2021 14:30:00
16.08.2021 14:46:35 - 23.08.2021 14:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.08.2021 14:30:00 - 26.08.2021 14:31:00
23.08.2021 14:30:00 - 26.08.2021 14:31:00