- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Sistem de proiectie p/u tabla interactivă inclusiv (conform specificației anexate) Videoproiector echivalent Optoma X309ST, Kit de prindere optoma OWM3000ST, Cablu HDMI10m, Cablu Alimentar10m; Laptop echivalent HP 225 G7 15,6 (1920x1080) (Ryzen 3 3200U/8gb DDR4/256GB SSD); Sistem acustic AMC powerBox 51. Toate Compatibile cu Tabla interactivă (7705 T20 Franța i3- Technolgies) LT M. Eminescu Livrarea, instalarea și configurarea la instituție din contul operatorului economic. Garanție nu mai puțin de 2 ani. Termen de livrare 10 zile după înregistrarea contractului. Termen de livrare 10 zile după înregistrarea contractului. În cazul dacă bunurile propuse nu vor fi compatibile cu Tabla interactivă (7705 T20 Franța i3- Technolgies) marfa va fi returnată operatorului economic și operatorul economic va fi obligat să livreze marfa care este compatibilă cu Tabla interactivă (7705 T20 Franța i3- Technolgies) cu același preț propus în cadrul concursului.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : accesorii p/u tablele interactive LT M. Eminescu
Sistem de proiectie p/u tabla interactivă inclusiv (conform specificației anexate) Videoproiector echivalent Optoma X309ST, Kit de prindere optoma OWM3000ST, Cablu HDMI10m, Cablu Alimentar10m; Laptop echivalent HP 225 G7 15,6 (1920x1080) (Ryzen 3 3200U/8gb DDR4/256GB SSD); Sistem acustic AMC powerBox 51. Toate Compatibile cu Tabla interactivă (7705 T20 Franța i3- Technolgies) LT M. Eminescu Livrarea, instalarea și configurarea la instituție din contul operatorului economic. Garanție nu mai puțin de 2 ani. Termen de livrare 10 zile după înregistrarea contractului. În cazul dacă bunurile propuse nu vor fi compatibile cu Tabla interactivă (7705 T20 Franța i3- Technolgies) marfa va fi returnată operatorului economic și operatorul economic va fi obligat să livreze marfa care este compatibilă cu Tabla interactivă (7705 T20 Franța i3- Technolgies) cu același preț propus în cadrul concursului.
Documentele procedurii de achiziție
anexa specificație m eminescu .pdf
Documentaţie de atribuire
16.08.2021 12:02:43
informația despre furnizor.doc
Documentaţie de atribuire
16.08.2021 12:02:43
17.08.2021 17:06
Răspuns la clarificare: specificația nu va fi modificată și împărțite pe loturi
17.08.2021 17:05
Răspuns la clarificare: Având în vedere că cumparăm accesorii pentru o tablă interactivă concretă menționată în anunț au fost descrise accesorii necesare anume tablei indicate în anunț cu utilizarea sintagmei echivalent cu prevede art. 37 alin.(6) legii 131 privind achiziții publice ”... În cazul în care nu există un mod suficient de exact de expunere a cerinţelor faţă de achiziţie, iar o astfel de referinţă este inevitabilă, caracteristicile vor include cuvintele „sau echivalentul”.
18.08.2021 08:56
Răspuns la clarificare: Stimați operatori economici nimeni nu vă obligă să propuneți anume acest model de bunuri solicitate. este necesar de achiziționat accestea acesorii care sunt menționate în anunț din acest motiv și a fost indicat cuvânt echivalent (bunuri cu caracteristici și funcționalitate similară) dacă doriți să participați participați și propuneți bunurile care aveți de propus. Dar apricierile DVS lasați pentru DVS.
18.08.2021 08:54
Răspuns la clarificare: Stimați operatori economici nimeni nu vă obligă să propuneți anume acest model de bunuri solicitate. este necesar de achiziționat accestea acesorii care sunt menționate în anunț din acest motiv și a fost indicat cuvânt echivalent (bunuri cu caracteristici și funcționalitate similară) dacă doriți să participați participați și propuneți bunurile care aveți de propus. Dar apricierile DVS lasați pentru DVS.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA16.08.2021 12:02:43 - 18.08.2021 10:00:00
18.08.2021 10:00:00 - 23.08.2021 10:00:00