- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Construcția unui Mini-stadion de fotbal in s.Badicul Moldovenesc
Construcția unui Mini-stadion de fotbal in s.Badicul Moldovenesc
Construcția unui Mini-stadion de fotbal in s.Badicul Moldovenesc
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Badicul Moldovenesc
Codul fiscal/IDNO
1007601006601
Adresa
MD3913,
MOLDOVA,
s.Badicul Moldovenesc,
Cahul,
s Badicul Moldovenesc
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.08.2021 11:11:25
Ultima modificare
16.08.2021 13:30:33
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Construcția unui Mini-stadion de fotbal in s.Badicul Moldovenesc
Construcția unui Mini-stadion de fotbal in s.Badicul Moldovenesc
Statut
Activ
Valoarea estimată
405586 MDL
ID
2b2a798e-d117-493b-92ed-af7f2753f83e
Pas minim
16223.44
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.09.2021 13:25:49 Până la 11.09.2021 13:25:49
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_lucrari.signed.pdf
documentația standard de lucrări
Documentaţie de atribuire
16.08.2021 13:30:33
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Construcția unui Mini-stadion de fotbal in s.Badicul Moldovenesc
405586 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
405,586.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.08.2021 13:30:33 - 21.08.2021 15:00:00
16.08.2021 13:30:33 - 21.08.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
21.08.2021 15:00:00 - 24.08.2021 15:00:00
21.08.2021 15:00:00 - 24.08.2021 15:00:00