- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Echipament pentru încălzire centrală
Echipament de încălzire centrală și lucrările ulterioare de montare
Echipament de încălzire centrală și lucrările ulterioare de montare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Excelență în Informatică și Tehnologii Informaționale
Codul fiscal/IDNO
1007600011529
Adresa
2030,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Sarmizegetusa, 48
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.08.2021 09:01:28
Ultima modificare
09.09.2021 08:38:34
MTender ID
Cod CPV
39700000-9
-
Aparate de uz casnic
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Echipament de încălzire centrală
Echipament de încălzire centrală și lucrări de demontare/ montare
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
800000 MDL
ID
41d9f15f-ac33-4f8b-9910-c24ab40a9600
Pas minim
8000
Termen de valabilitate al contractului
De la 02.09.2021 09:15:59 Până la 31.12.2021 10:15:59
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_participare tehnica de calcul.docx
anunț de participare
Documentaţie de atribuire
16.08.2021 09:17:54
Bună ziua, solicit respectuos să anexați un plan/proiect la acest sistem de încălzire, dacă el există. Mulțumesc anticipat!
23.08.2021 09:58
Răspuns la clarificare: Buna ziua,planul există pe suport de hirtie si va fi preluat de compania cistigătoare spre consultare.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
800,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
16.08.2021 09:17:54 - 23.08.2021 10:00:00
16.08.2021 09:17:54 - 23.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.08.2021 10:00:00 - 31.08.2021 10:00:32
23.08.2021 10:00:00 - 31.08.2021 10:00:32