- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Lucrări de reabilitare, betonarea străzilor din s. Hulboaca , com.Grătiești, mun.Chișinău
Statut
Valoarea estimată
ID
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini. betonarea strazilor in s.Hulboaca.
Documentaţie de atribuire
15.08.2021 21:16:21
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
15.08.2021 21:16:21
DUAE
Documentaţie de atribuire
15.08.2021 21:16:21
Caiet de sarcini. betonarea strazilor in s.Hulboaca.
Documentaţie de atribuire
15.08.2021 21:16:21
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
15.08.2021 21:16:21
DUAE
Documentaţie de atribuire
15.08.2021 21:16:21
18.08.2021 09:15
Răspuns la clarificare: Buna dimineata. Marca betonului este M-350
18.08.2021 10:57
Răspuns la clarificare: Buna ziua. De prezentat certificatul de conformitatte C20-25.
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA15.08.2021 21:16:21 - 25.08.2021 16:00:00
25.08.2021 16:00:00 - 03.09.2021 16:00:00