- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Standuri de expoziție
Tip: People Stopper A-board A1 Formatul posterului: A1, 64x110 cm; Material ramă: aluminiu
Tip: People Stopper A-board A1 Formatul posterului: A1, 64x110 cm; Material ramă: aluminiu
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Colegiul „Iulia Hasdeu” din Cahul
Codul fiscal/IDNO
1007603006650
Adresa
3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
or. Cahul, str, Dunării, 36
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Alina Constantiniuc
Telefonul de contact
078365087
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.08.2021 15:50:19
Ultima modificare
18.08.2021 12:00:00
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Standuri de expoziție
Tip: People Stopper A-board A1 Formatul posterului: A1, 64x110 cm; Material ramă: aluminiu
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
27872.26 MDL
ID
517bd73f-da90-4d6f-8370-fbe13993630e
Pas minim
278.72
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.08.2021 19:47:30 Până la 30.12.2021 20:47:30
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 19.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_bunuri.docx
Documentația standard bunuri
Documentaţie de atribuire
13.08.2021 19:47:47
documentatia_standard_bunuri.semnat (1).pdf
Documentația standard bunuri
Documentaţie de atribuire
13.08.2021 19:47:47
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
27,872.26
MDL
Perioada clarificărilor:
13.08.2021 19:47:47 - 16.08.2021 12:00:00
13.08.2021 19:47:47 - 16.08.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.08.2021 12:00:00 - 18.08.2021 12:00:00
16.08.2021 12:00:00 - 18.08.2021 12:00:00