- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s. Selemet
Codul fiscal/IDNO
1007601008801
Adresa
MD-4129,
MOLDOVA,
s.Selemet,
Cimişlia,
str. Sfintul Dumitru, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.08.2021 15:40:30
Ultima modificare
17.08.2021 00:46:48
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
Statut
Activ
Valoarea estimată
325000 MDL
ID
6868eba7-0c05-4bf5-a211-32ee67d75011
Pas minim
1300
Termen de valabilitate al contractului
De la 26.08.2021 08:00:00 Până la 30.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
1.1 documentatia standart.docx
1.1 documentatia standart.docx
Documentaţie de atribuire
13.08.2021 16:12:21
buna ziua, betonierele sa fie cu pompa sau fara?
18.08.2021 10:08
Răspuns la clarificare: Buna ziua ,betonierele nu trebuie sa fie cu pompa
garantia de oferta trebuie?
18.08.2021 10:17
Răspuns la clarificare: Nu
Denumirea lotului : Procurarea materilelor de constructie(beton)pentru intretinerea drumurilor publice locale din s.Selemet r-ul Cimislia
325000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
325,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
13.08.2021 16:12:21 - 20.08.2021 10:17:02
13.08.2021 16:12:21 - 20.08.2021 10:17:02
Perioada de depunere a ofertelor:
20.08.2021 10:17:02 - 26.08.2021 10:17:02
20.08.2021 10:17:02 - 26.08.2021 10:17:02