- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de construcție a edificiului Substației de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească Orhei din str. Al. Donici, r-nul Orhei
Lucrări de construcție a edificiului Substației de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească Orhei din str. Al. Donici, r-nul Orhei
Lucrări de construcție a edificiului Substației de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească Orhei din str. Al. Donici, r-nul Orhei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Codul fiscal/IDNO
1015600032824
Adresa
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Peștereanu Nina
Telefonul de contact
+37322025907
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.08.2021 12:01:30
Ultima modificare
29.11.2021 12:28:34
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de construcție a edificiului Substației de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească Orhei din str. Al. Donici, r-nul Orhei
Lucrări de construcție a edificiului Substației de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească Orhei din str. Al. Donici, r-nul Orhei, conform documentatiei anexate!
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
16236360 MDL
ID
e976c65a-b813-4ff5-a2bb-c1e88d09a1a1
Documentele procedurii de achiziție
Model declaratie privind confirmarea identitii beneficiarilor
-
Specificații tehnice
13.08.2021 12:10:47
Buna ziua pentru 2386 pozitii de deviz termenul de 20 de zile pentru pregatirea ofertei tehnice este foarte mic, rugam prelungirea termenul limita pentru depunerea ofertelor, multumim anticipat
19.08.2021 15:34
Răspuns la clarificare: Buna ziua, Perioada de calarificare si de depunere a ofertelor a fost indicata conform legislatiei in vigoare, totodata mentionam faptul ca devizul respectiv este public din data de 20.07.2021 (prima procedura fiind anulata, dar devizul raminind acelasi). O zi buna!
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
16,236,360.00
MDL
Perioada clarificărilor:
13.08.2021 12:10:47 - 23.08.2021 10:00:00
13.08.2021 12:10:47 - 23.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.08.2021 10:00:00 - 01.09.2021 10:00:00
23.08.2021 10:00:00 - 01.09.2021 10:00:00