- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria comunei Ciorescu
Codul fiscal/IDNO
1007601010437
Adresa
MD-2089,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Str. Alexandru cel Bun, nr. 17
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.08.2021 19:55:54
Ultima modificare
25.08.2021 09:00:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de construcție a drumurilor din beton (redirecționarea apelor pluviale), comuna Ciorescu, mun. Chișinău
Lucrări de construcție a drumurilor din beton (redirecționarea apelor pluviale), comuna Ciorescu, mun. Chișinău (Strada Serghei Lazo – L – 250 m S – 1250 m2; Stradela Ștefan cel Mare – L – 95 m S – 475 m2)
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
900000 MDL
ID
eb8cbbc4-d93c-46c0-92a7-61455e8575c5
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
900,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.08.2021 20:07:11 - 17.08.2021 10:00:00
12.08.2021 20:07:11 - 17.08.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17.08.2021 10:00:00 - 25.08.2021 09:00:00
17.08.2021 10:00:00 - 25.08.2021 09:00:00