- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație capitală aunor porțiuni de drum din c.Larga
Lucrări de reparație capitală aunor porțiuni de drum din c.Larga
Lucrări de reparație capitală aunor porțiuni de drum din c.Larga
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA LARGA
Codul fiscal/IDNO
1007601008052
Adresa
4731,
MOLDOVA,
s.Larga (r-l Briceni),
Briceni,
c.Larga
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
12.08.2021 09:47:57
Ultima modificare
12.08.2021 10:18:07
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație capitală aunor porțiuni de drum din c.Larga
Lucrări de reparație capitală aunor porțiuni de drum din c.Larga
Statut
Activ
Valoarea estimată
310122 MDL
ID
f051e159-cac5-4163-b360-312cea10db81
Pas minim
31012.2
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.08.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini drum varianta alba.pdf
caiet de sarcini
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
12.08.2021 10:18:07
caiet de sarcini drum varianta alba.pdf
caiet de sarcini
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
12.08.2021 10:18:07
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparație capitală aunor porțiuni de drum din c.Larga
310122 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
310,122.00
MDL
Perioada clarificărilor:
12.08.2021 10:18:07 - 23.08.2021 00:00:00
12.08.2021 10:18:07 - 23.08.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
23.08.2021 00:00:00 - 26.08.2021 00:00:00
23.08.2021 00:00:00 - 26.08.2021 00:00:00