- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Procurarea produselor alimentare pentru semestrul II (repetat)
Procurarea produselor alimentare pentru semestrul II (repetat)
Procurarea produselor alimentare pentru semestrul II (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Scoala Primara Floresti din or. Floresti
Codul fiscal/IDNO
1012620012203
Adresa
5001,
MOLDOVA,
or.Floreşti (r-l Floreşti),
Floreşti,
str. Ion Creanga 5
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 22:08:55
Ultima modificare
11.08.2021 22:19:40
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lot 1 diverse produse alimentare
Lot 1 diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată
92080 MDL
ID
0ecc8a87-8955-4083-bb5d-adeca03cd24a
Pas minim
920.8
Termen de valabilitate al contractului
De la 21.08.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 23:14:06
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.08.2021 14:00:00
Denumirea lotului : lot 2 carne
lot 2 carne
Statut
Activ
Valoarea estimată
165600 MDL
ID
1c04dd7e-a313-42fe-91da-e47fba0f2d96
Pas minim
1656
Termen de valabilitate al contractului
De la 21.08.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 23:15:16
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.08.2021 14:18:30
Denumirea lotului : lot 3 lactate
lot 3 lactate
Statut
Activ
Valoarea estimată
85100 MDL
ID
37ff1893-579a-4cc7-b420-6057988ad7b5
Pas minim
851
Termen de valabilitate al contractului
De la 21.08.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 23:16:25
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.08.2021 14:37:00
Denumirea lotului : lot 4 fructe si legume
lot 4 fructe si legume
Statut
Activ
Valoarea estimată
33650 MDL
ID
8baf8ff1-00a2-4886-9fe9-dba3cf36156a
Pas minim
336.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 21.08.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 23:18:49
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.08.2021 14:55:30
Denumirea lotului : lot 5 panificatie
lot 5 panificatie
Statut
Activ
Valoarea estimată
64200 MDL
ID
70d33a6b-11c8-4e08-b37a-78c72fac4bea
Pas minim
642
Termen de valabilitate al contractului
De la 21.08.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 23:20:05
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.08.2021 15:14:00
Denumirea lotului : lot 6 peste
lot 6 peste
Statut
Activ
Valoarea estimată
28000 MDL
ID
068138fc-ce00-4f14-8199-e884ba69512e
Pas minim
280
Termen de valabilitate al contractului
De la 21.08.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 23:21:21
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.08.2021 15:32:30
Documentele procedurii de achiziție
documentatia standard cop bunuri.doc
documentatia standard
Documentaţie de atribuire
11.08.2021 22:19:40
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : lot 3 lactate
85100 MDL
Denumirea lotului : Lot 1 diverse produse alimentare
92080 MDL
Denumirea lotului : lot 4 fructe si legume
33650 MDL
Denumirea lotului : lot 6 peste
28000 MDL
Denumirea lotului : lot 2 carne
165600 MDL
Denumirea lotului : lot 5 panificatie
64200 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
468,630.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.08.2021 22:19:40 - 16.08.2021 17:00:00
11.08.2021 22:19:40 - 16.08.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.08.2021 17:00:00 - 19.08.2021 17:00:00
16.08.2021 17:00:00 - 19.08.2021 17:00:00