- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație curentă a acoperișului la edificiul CNTS din mun. Bălți
Lucrări de reparație curentă a acoperișului la edificiul CNTS din mun. Bălți
Lucrări de reparație curentă a acoperișului la edificiul CNTS din mun. Bălți
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui
Codul fiscal/IDNO
1006601004242
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Strada Academiei 11
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.08.2021 21:53:48
Ultima modificare
25.08.2021 11:00:01
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație curentă a acoperișului la edificiul CNTS din mun. Bălți
Conform caietului de sarcini atașat.
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
199201 MDL
ID
bda79eb8-cde3-4dcd-baa5-83ebd598b922
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare actualizat_lucrari de reparatie acoperis.docx
Anunț de participare
Invitaţie de participare
11.08.2021 22:15:30
cnts_balti_acoperis_2021_caiet sarcini.docx
Caiet de sarcini
Specificații tehnice
11.08.2021 22:15:30
doc_standard_ lucrari_conform ordin mf 69.docx
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
11.08.2021 22:15:30
propunerea financiara (oferta)_lucrari de reparatie acoperis.docx
Propunerea financiară (Model)
Documentaţie de atribuire
11.08.2021 22:15:30
duae_reparatie acoperis.doc
DUAE acualizat
Criterii de calificare și de selecție
11.08.2021 22:15:30
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
199,201.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.08.2021 22:15:30 - 17.08.2021 11:00:00
11.08.2021 22:15:30 - 17.08.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17.08.2021 11:00:00 - 25.08.2021 11:00:00
17.08.2021 11:00:00 - 25.08.2021 11:00:00